Готові рішення

Медична інформаційна система "ЕМСІМЕД" без сумніву сама функціональна система на українському ринку. Головною особливістю системи з точки зору її побудови є використання модульної технології, яка дозволяє представити систему у вигляді великого конструктора, з величезною кількістю гнучко настроюються елементів, починаючи від набору модулів і закінчуючи переліком унікальних документальних форм. Такий підхід дозволяє нам максимально точно і тонко налаштовувати систему під будь-які потреби наших Замовників. Однак такий шлях надання системи оптимальний тільки для великих, багатопланових медичних установ, з великою кількістю медичних спеціальностей і зі складною організаційною структурою. При цьому деякі настроювальні операції проводяться нашими фахівцями в ході впровадження, що трохи збільшує вартість придбання.
Для невеликих медичних компаній або установ, а також для вузькоспеціалізованих установ зручніше купувати вже готові спеціалізовані рішення, типові для певної медичної спеціалізації або способу управління. При цьому добре б не витрачати зайвих грошей на впровадження. Наші фахівці спільно з нашими Замовниками постійно працюють над створенням таких точних типових нішевих рішень на основі "конструктора" МІС "ЕМСІМЕД". На сторінках цього розділу Ви знайдете такі спеціальні рішення, а ми будемо і далі їх розробляти і пропонувати їх за спеціальними цінами.

Приватний кабінет

Особливий розділ сайту, який дозволяє клієнту певної компанії отримати доступ до даних про стан і статистичної інформації особового рахунку, деталей замовлення, що ведуться за проектом робіт і т. Д ..
Державні лікувальні установи

Державні лікувальні установи

Лікувально-профілактичні та інші види закладів, в яких людям, в тому числі з будь-якими захворюваннями, надаються медичні послуги: діагностика, лікування, реабілітація після перенесених хвороб

Стоматологічна клініка

Стоматологічні клініки займаються вивченням зубів, їх будови і функціонування, їх захворювань, методів їх профілактики та лікування, а також хвороб порожнини рота, щелеп та прикордонних областей обличчя і шиї.

RSS підписка:

RSS