25 жовт. 2017 Успіх системи E-Health в Черкасах,або медичні заклади маленького міста почали жити по-новому


E-Health - електронна система, голова мета якої полягає у тому, щоб зібрати в собі всі дані про пацієнтів,лікарів та медичних закладів України. Тобто повністю перевести роботу медзакладів у електронний режим та створити єдиний медичний інформаційний простір. Також одними із найголовніших компонентів системи є можливість записуватися на прийом Online завдяки мобільному додатку «Мій медкабінет» та створити прозорість у роботі медзакладу.
З вересня 2016 року було залучено 6 медичних закладів міста Черкаси до системи EMCIMED, постачальником якої була компанія ТОВ «АЛТ Україна ЛТД». Через рік після того,як медзаклади пропрацювали на даній системі, ми вирішили дізнатися про результати її роботи на практиці. Ми поспілкувалися із головним лікарем поліклініки та очільником Департаменту охорони здоров'я Черкас.

«У нас вже близько 200 тисяч карт при населенні у 280 тисяч. Я хочу сказати, що продукт, який ми купили за бюджетні кошти виявився на даному етапі якісним та ефективним і, з точки зору використання, абсолютно практичним і прагматичним. Я задоволений продуктом EMCIMED, який підготувала компанія «АЛТ Україна ЛТД» . Він відповідає за ступенями захищеності, освоєння, розвитку і появи нових модулів та блоків цієї системи. Якщо подивитись на те, що ми можемо мати при повному тотальному впровадженні - це абсолютно новий прорив, бо це і модуль стаціонар, статистика, лабораторна діагностика, електронна історія хвороби і так далі», - заявив голова Департаменту охорони здоров'я Черкас Олег Стадник.

Голова Департаменту охорони здоров'я Черкас Олег Стадник

Про зручність зберігати інформацію пацієнта на електронному носії, а не у паперовій формі нам розказав головний лікар Другої Черкаської міської поліклініки Олег Роскопін.

Головний лікар Другої Черкаської міської поліклініки Олег Роскопін

«На етапі, коли в нас були лише паперові носії, пацієнти, зокрема пенсіонери, часто губили медичні картки, інша справа, коли носій електронний та цю інформацію загубити неможливо і до неї є завжди доступ лікаря», - повідомив Роскопін. Також він повідомив, що молодь у більшій мірі стала записуватися на прийом завдяки мобільному додатку «Мій медкабінет».


12 медичних закладів, 300 автоматизованих робочих місць у числі яких медичні реєстратори,лікарі сімейної медицини-загальної практики, адміністративний персонал, адміністратори інформаційної системи, 200 тисяч медичних карт. Ці цифри, на прикладі невеликого міста, свідчать про готовність сфери охорони здоров'я та України в цілому до нових проваджень та реформ.

RSS підписка:

RSS