19 жовт. 2017Уманська центральна районна лікарня взяла курс на інформатизацію


Уманська центральна районна лікарня взяла курс на інформатизацію, тобто підняття рівня надання медичних послуг на якісно новий рівень. На даний час подолано перший етап у впроваждені електронного реєстру пацієнтів і приєднанні до єдиної медичної інформаційної системи (МІС).


Запропонована Міністерством охорони здоров"я України база даних e-health - той обов"язковий критерій, який визначає інтеграцію вітчизняної медицини в простір міжнародних стандартів.19 жовтня 2017 року колектив Уманської ЦРЛ на чолі з головним лікарем Добрянської Інною Іванівною провів робочу зустріч з Терентюком Вадимом Георгієвичем - заступником директор ТОВ "АЛТ Україна Лтд", керівником ЛІМІС, к.м.н, фахівцем з УОЗ, компанія якого є розробником інформатизаційної системи EMCIMED.Ця програма - периферійна складова загальної медичної бази данних, яка планується до впровадження у всій країні. Цетральною ланкою цієї бази буде загальнонаціональна БД e-health. Вона працює у вільному доступі. Тоді, як під"єднання периферійного програмного забезпечення - самостійне управлінське рішення керівника медичного закладу. Лише орієнтовані на майбутній розвиток медичні заклади підключаються до таких систем обліку і інформатизації. Уманська ЦРЛ планує приєднатись до їх числа.
Саме з метою роз"яснення принципів роботи медичної інформаційної системи в цілому, і переваг програми "ЕмСіМед" зокрема, і відбулась зустріч з Вадимом Георгієвичем.
Створення електронної документації, спрощення збору статистичних данних, введення в дію електронної черги -- завдання, які виконує МІС. Тотальна інформатизація дозволить економити час лікаря і пацієнта, а також стандартизує роботу закладу. Таким чином, впровадження в роботу лікаря цифрових технологій і "викорінення" паперової роботи, вивільнить час для більш детального і якісного обстеження і лікування хворого, дозволить лікарю приділяти час професійному удосконаленню.

RSS підписка:

RSS