7 серп. 2017Презентація еHealth в Полтаві


3 серпня 2017 р. в Управлінні охорони здоров’я виконавчого комітету Полтавської міської ради відбулася презентація щодо стану впровадження та етапів розвитку системи еHealth як первинного компоненту загальнодержавної інформатизації сфери охорони здоров’я.
На заході були присутні керівники Управління та головні лікарі усіх дванадцяти ЛПЗ міста.
Доповідачами виступили представники Проектного офісу МОЗ і представник компанії-розробника медичної інформаційної системи «EMCiMEД».
МОЗ закликає медзаклади підключатися до еHealth
Під час презентації було наголошено на тому, що реформування галузі у сучасних умовах не можливе без широкого використання інформаційних технологій та мережі інтернет. Система еHealth наразі працює у пілотному режимі та знаходиться на стадії підключення центрів первинної медико-санітарної допомоги та поліклінік у регіонах. Цей етап надзвичайно важливий та потребує активної участі медичних установ на місцях.
Можливості медичних інформаційних систем
Під час заходу також була представлена доповідь представника компанії-розробника медичної інформаційної системи «EMCiMEД» Юрія Жиляєва щодо ролі медичних інформаційних систем у інтеграції медичних установ до еHealth. Доповідач надав відповіді на запитання присутніх щодо медичної реформи, технічних аспектів підключення центрів первинної медико-санітарної допомоги та поліклінік до центрального компоненту електронної системи МОЗ України та створення сервісу «Онлайн-запис на прийом до лікаря».

Детальніше про можливості медичної інформаційної системи «EMCiMEД» читайте тут.

RSS підписка:

RSS