5 лют. 2018Могут ли маленькие города быть примером


У нас в країні прийняти вважати, що новації спочатку повинні бути успішно впровадженні у великих містах, а вже потім йти у регіони, але ми доказуємо зворотнє. Що об’єднало всіх вищезгаданих людей? Бажання змінюватися самим та змінювати сферу діяльності, в якій вони працюють. Чи не має в них інших проблем? Звичайно є. Але коли випадає можливість реформувати хоч невелику частину їх життєдіяльності, вони охоче погоджуються.
Говорячи про проблеми впровадження, ми часто чули про те, що багатьом лікарям, працювавшим все життя із паперовими формами, важко перейти в інформаційний режим роботи. Але ця проблема швидко вирішувался завдяки навчанню, яке ми забезпечували та бажанню навчитися зі сторони самих лікарів.



На нашу думку, чим більше ми будемо впроваджувати наш продукт у невеликих містах – тим швидше E-Health буде по всій Україні. Тому що, по-перше, це заохочує великі міста до впровадження якісного продукту, по-друге, ментально змінює мислення людей, щодо неможливості реалізації проекту інформатизації лікарняних закладів України.

RSS підписка:

RSS