15 трав. 2013Медицинский центр «Адонис+» – флагман инноваций!


Клініка «Адоніс+» – це лікувально-діагностичний медичний центр, заснований в 1997 році.Медицинский центр "Адонис+"
У клініці представлені всі основні фахівці: сімейний лікар, терапевт, гінеколог, уролог, проктолог, педіатр, дерматолог, невролог, ендокринолог, ЛОР та інші. Є кабінет стоматологічного прийому, проводяться діагностичні інструментальні дослідження (УЗД, колоноскопія, гастроскопія, ендоскопія ЛОР-органів), можна здати аналізи для лабораторних досліджень. Також в клініці проводиться лазеротерапія, радіохвильова і лазерна хірургія. Є денний стаціонар. Клініка має свій контакт-центр.
Проте, керівництво клініки не бажає зупинятися на досягнутому і продовжує розвивати своє дітище. Прогресивні / сучасні методи управління комерційним медичним закладом і постійне прагнення до підвищення якості надання послуг і швидкості обслуговування, а також європейський досвід супроводжували ідеї автоматизувати весь комплекс.
Переговори про автоматизацію Медичного центру «Адоніс +» почалися в січні 2013 року. Були узгоджені деталі проекту, створена проектна група з фахівців клініки і фахівців з розробки та впровадження медичної інформаційної системи «ЕМСіМЕД». Фахівцями компанії «АЛТ Україна» були проведені діагностичні роботи і складені рекомендації. За результатами діагностики було розроблено проектну документацію.
Роботи по впровадженню медичної інформаційної системи «ЕМСіМЕД» були розпочаті вже в лютому. За цей час для МЦ «Адоніс +» були розроблені і приведені у відповідність з внутрішніми вимогами та документообігом десятки форм медичних документів, зроблені деякі функціональні доопрацювання програмного забезпечення спеціально під бізнес-процеси медичного центру, а також була організована інтеграція даних між МІС «ЕМСіМЕД» і іншими програмами клініки.
Таким чином, за допомогою інформаційної системи були автоматизовані діяльність реєстратури / Cаll-центру, поліклініки, стаціонару, ведеться автоматичний облік послуг та ресурсів медикаментів (склад). Впроваджені модулі управлінського характеру: «Управління персоналом» та «Управління організацією». А також забезпечена можливість отримання статистики і звітів по всьому реалізованому функціоналу.
На даний момент, фахівці клініки проходять курс навчання роботі з медичною інформаційною системою «ЕМСІМЕД».

RSS підписка:

RSS