18 груд. 2017Медичні працівники Бахмута вчаться працювати з медичною інформатизаційною системою


"В нашому Центрі почалася робота з впровадженням медичної інформатизаційної системи (МІС). Інформатизаційна система Emcimed надає багато переваг, одна з яких програма «Мій медкабінет», завдяки якій незабаром можна буде записуватися на прийом online. Багато хто не вірить в можливості змін, беручи до уваги той факт, що більшість пацієнтів - це не молодь і реалізувати цей проект у повному обсязі важко і навіть здається, що не можливо. Однак серед людей старшого віку є багато таких, які з цікавістю та енергійністю опановують Інтернет і сучасні гаджети. У багатьох є родичі або знайомі, які також їм в цьому допомагають. Головне, щоб у людей з'являлось бажання та прагнення нового.
Медичні працівники Центру опановують нові для них технології. Зараз робота іде в тестовому режимі. Першими почали працювати медичні реєстратори амбулаторій. Вони ведуть запис на прийом до лікаря та запис викликів до дому в електроному форматі. Тепер ми можемо записатися на прийом до лікаря за кілька днів", - йдеться в офіційному повідомленні на сайті комунального закладу охорони здоров'я "Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської міської ради"З часом пацієнт отримає доступ до особистого кабінету, а саме:
1) до діагностичних досліджень;
2) до лабораторних даних;
3) до документів, дозволених для видачі на руки;
4) можливість вивантажити документи, підписані електронно-цифровим підписом.
5) Можливість записатися онлайн.

В подальшому буде впроваджений електронний документообіг між всіма медиками (первинка, вторинка, стоматологія). Всі дані обстежень, перебігу хвороби, лікування будуть зберігатися в електронному вигляді, і під час звернення до будь-якого лікаря, він буде мати всю необхідну інформацію.

Але в зв’язку з тим, що всі новації незвичні не тільки для пацієнтів а і для медиків, повинен пройти певний період, поки буде налагоджена чітка робота. Наприклад, при першому візиті до лікаря реєстратору потрібно уточнити персональні дані пацієнта, а на це потрібен додатковий час.

Нова система тільки починає діяти. Попереду ще багато змін. Медичні працівники Центру постійно вчаться, опановуючи нові знання та навички.


RSS підписка:

RSS