19 трав. 2017Конференція Smart & Safe City


18 травня, за підтримки ТОВ "АЛТ Україна ЛТД", в Києві відбулася всеукраїнська конференція Smart & Safe City, присвячена актуальним питанням побудови і розвитку інноваційних міст і безпеки населення.
Захід відвідали понад 60 представників обласних адміністрацій, голів міських рад та представників комунальних господарств зі всієї України..

Програма заходу містила практичні та прикладні доповіді, присвячені різним аспектам побудови розумних і безпечних міст - цифровий інфраструктурі, технологій відеоспостереження і відеоаналітіка, систем відображення інформації, роботі з Big Data, електронного документообігу, реформу E-health в Україні, STEAM-утворення та ін.
Ключові виробники інноваційних рішень, такі як компанія Cisco, дистрибутор IQ Trading і компанія Samsung HanwhaTechwin, технічний партнер конференції - компанії LG і дистрибутор VEGA, а також компаній Microsoft Ukraine, RRC, ELKO Ukraine і АЛТ Україна ЛТД - наочно продемонстрували на своїх стендах можливості сучасного обладнання та програмного забезпечення.
Презентація доповіді Директора проектів інформатизації установ охорони здоров'я ТОВ "АЛТ Україна ЛТД", к.мед.н - Терентюка Вадима Георгійовича доступна за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/0B91pQYn95HKEeEtyNlJ2MFBhQ2c

RSS підписка:

RSS