12 лип. 2013Истории болезней россиян выложат в Интернет


Нещодавно інтернет портал «Сводка независимых новостей» опублікував новину про модернізацію Єдиного порталу державних послуг Росії новою функцією - «Особистий кабінет пацієнта». У цьому кабінеті росіяни зможуть отримати всю необхідну інформацію про лікарів, результати аналізів, направлених до фахівців і лікарняних. Дана опція повинна працювати вже в кінці 2013 року. Всю країну база даних охопить до 2017 року.

Одна з основних функцій особистого кабінету пацієнта в Інтернеті -облегчіть процес відновлення медичних документів при втраті. Вся важлива інформація для лікування людини збережеться на сервері, інформує Russia Today.

Директор департаменту інформаційних технологій і зв'язку міністерства охорони здоров'я Роман Івакін пояснив, що доступ до електронної медичної карти буде обмеженим. Старі записи в електронні карти переноситися не будуть. Вони почнуть заповнюватися з того моменту, як пацієнт в перший раз прийде в лікарню або поліклініку. Повідомляється також, що сервер з даними надійно захищений від злому.

Обмінюватися картами пацієнтів онлайн лікарі ряду великих міст зможуть вже в кінці року, коли буде розроблений єдиний шаблон історій хвороби.

Джерело: http://svodka.net/mir/mir/785534

RSS підписка:

RSS