11 груд. 2017Головні лікарі ЦПМСД Луганщини ознайомилися із інформаційною системою Emcimed


Делегація складалася із представників 12-ти міст луганщини, серед яких були, як і районні центрі, так і великі міста районного значення. Зустрічали делегацію заступник міського голови Черкас з гуманітарних питань Ігор Коломоєць та голова департаменту охорони здоров’я Олег Стадник. Вони поділилисьсвоїми думками та практичним досвідом впровадження МІС та росказали про нього у контексті управління сферою міста. Також головні лікарі відвідали Першу черкаську міську поліклініку, де змогли предметно ознайомитись з продуктом. Зокрема, гостей ознайомили із роботою реєстратури, продемонстрували функціональність модуля лікаря та головного лікаря.

«Велика увага була приділена подальшим етапам розвитку проекту в Черкасах: інформатизації вторинної ланки, медичних лабораторій, а також створення нових сервісів, орієнтованих на зручність пацієнтів», - підкреслив Директор проектів з інформатизації закладів охорони здоров’я Emcimed Вадим Терентюк.

Загалом, можна було побачити, що всі відвідувачі були дуже зацікавлені та виражали свою готовність до того, щоб реформувати медицину та переводити її на світові стандарти!

RSS підписка:

RSS