1 лип. 2017Гарна новина для Черкащан


Команда розробників сервісу "МійМедКабінет" почала спілкування з користувачами за допомогою розділу "Зворотній зв'язок" та "Запитання і відповіді". З перших днів роботи сервісу проводився аналіз пропозицій та зауважень. Переважна більшість відгуків є схвальними. Користувачам подобається сервіс, логіка його побудови та технічна реалізація. Решта - це пропозиції щодо удосконалення та розширення сервісу.
Багато користувачів запропонувало створити спеціальний розділ, де був би доступний для перегляду зведений розклад роботи лікарів первинної медико-санітарної допомоги всіх центрів. Зважаючи, що містяни були ініціаторами проекту "онлайн запис на прийом до лікаря" і сервіс "МійМедКабінет" був створений завдяки громадськості, цілком логічно, що саме громада виступає рушійною силою розвитку сервісу "МійМедКабінет". Команда розробників, не вагаючись, вирішила створити запропонований розділ сайту. І зараз такий розділ вже доступний для черкащан.

Очікуємо на нові пропозиції!

Для користувачів сервісу "МійМедКабінет" розроблена сторінка яка віддзеркалює актуальний розклад лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги м. Черкаси


RSS підписка:

RSS