22 лист. 2018EMCiMED у Запорізькій області.Провівши довготривалі перемовини та підготовку до реалізації проекту, різного роду навчання, команда розробників інформатизувала 13 Центрів первинної медико-санітарної допомоги Запорізької області, що має під собою 200 автоматизованих місць.

Як ми неодноразово наголошували, навчання медичного персоналу є ключовою складовою впровадження, адже саме завдяки цьому робота медичної інформаційної системи може бути втілена на всі сто відсотків. Саме тому, відправною точкою роботи МІС можна вважати велику кількість проведених навчальних семінарів, що організували представники компанії.

Наразі ми сміливо можемо казати, що можемо не хвилюватися з приводу користування системою лікарями та реєстраторами, адже під час проведених заходів, активну участь взяли участь більш ніж 330 лікарів та медсестер, 68 реєстраторів, та 3 статисти. Слід зауважити, що стаціонарне навчання персоналу зайняло більше ніж 42 години.
Учасники розібрали різні кейси роботи МІС, послухали розробників та мали змогу попрактикуватися.

Говорячи про користь впровадженого продукту, ми маємо сказати, що саме завдяки МІС EMCiMED ефективність роботи медперсоналу значно збільшиться, адже відтепер працівники матимуть змогу більше приділяти часу для своєї роботи, а не для заповнення тих чи інших форм та бланків.

Найближчими планами команди розробників є підключення ВЕБ-додатку МійМедКабінет для онлайн-запису на прийом та створення електронної медичної картки.

Слід зауважити, що проект інформатизації у Запорізькій області відбувається за підтримки Світового банку та співпраці розробників і представників влади.

Обирайте ЕМСіМЕД – робіть життя простішим!


RSS підписка:

RSS