11 груд. 2017Долинських медиків вчать працювати зі спеціальною інформаційною системою «Емсімед»


У Долині вже сформували так званий паперовий реєстр пацієнтів і зараз дані почали вносити у комп’ютери, зазначає Ольга Ільчишин, заступник головного лікаря Долинської ЦРЛ, інформують "Вікна".

Над цим працює шестеро людей. Наступним етапом має стати заповнення електронних декларацій. Робота має бути проведена чимала. Адже у Долинському районі нараховують 54 тисячі дорослого населення, інформує Ярема Попадюк,завідувач поліклінічним відділенням Долинської ЦРЛ.

Сімейні лікарі вже працюють з новою для них і пацієнтів інформаційною системою. Проблем, запевняють, немає. Мешканці Долини з розумінням ставляться до необхідності внесення у систему їхніх особистих даних, зазначає сімейний лікар Тетяна Хомишин.

Загалом до вибору інформаційної системи у Долині підійшли з усією серйозністю та відповідальністю. Керівництво лікарні консультувалося з фахівцями, у тому числі — з сусідніх районів та областей. Зрештою, обрали одну з рекомендованих Міністерством охорони здоров’я cистему.


У селах Долинщини, особливо гірських, особливо актуальним є також створення кабінетів телемедицини. Адже віддаленість населених пунктів вимагає особливого підходу до надання медичної допомоги. Щоб такі кабінети запрацювали вже з 2018 року, Долина подала на розгляд Державного фонду регіонального розвитку відповідний проект.


Раніше йшлося, що у Долині комп’ютеризують лікарню та cтворюють електронні реєстри пацієнтів.

RSS підписка:

RSS