Новини

Дізнавайтесь останні новини галузі, а також актуальну інформацію про наші продукти та сервіси. Підпишіться на розсилку та поширюйте новини серед колег!

Вебінар: Інформаційні технології як інструмент реформ на прикладі ЕМСІМЕД - приєднуйтесь

Як підготувати медустанову до другого етапу медичної реформи? Як провідним приватним клінікам вдалося інформатизувати установу, з якими складнощами вони стикалися і що отримали в результаті? Що таке EMCImed + і як з нею працювати? Відповіді на ці та інші питання зможете отримати під час нашого вебінару.
19 March 2020

Бережіть себе, користуйтеся сервісом Мій МедКабінет для дистанційного запису до лікаря

COVID-19 змусив багато країн, у тому числі Україну, ввести тотальний карантин. Це означає, що протягом найближчих трьох тижнів працювати будуть тільки медичні установи, аптеки і продуктові магазини. Рух громадського транспорту і роботу інших закладів - обмежено.
18 March 2020

Ведення медзаписів в електронній системі охорони здоров'я стане обов'язковим з 1 квітня 2020 року

ЕМСІМЕД нагадує, що з 1 квітня 2020 року ведення електронних медичних записів в системі eHealth буде обов'язковим для всіх медустанов, які уклали договори з НСЗУ. Користувачів системи ЕМСІМЕД закликаємо пройти навчання на порталі EMCI
18 March 2020

Кейс: автоматизація Чуднівської міської лікарні за допомогою МІС ЕМСІМЕД

Новий етап медичної реформи, який має стартувати 2020 року, ставить перед медичними закладами чіткі вимоги: цілковита інформатизація та автоматизація процесів за допомогою медичної інформаційної системи.
05 March 2020

Медична реформа: згорнути не можна, продовжити

Українська система охорони здоров’я потребує глибинних і кардинальних змін. У цьому нині вже немає жодних сумнівів. Це - не лише вимога часу, однак і запит суспільства, медичної спільноти.
05 March 2020

У Прикарпатському онкоцентрі розповіли про перші результати роботи в ЕМСІМЕД


Інформатизація Прикарпатського онкологічного центру триває вже третій рік. За цей час в медустанові перевели в цифровий формат роботу реєстратури, лікарів-фахівців і в перспективі планують підключити до МІС лабораторію і діагностичні кабінети.
25 February 2020

СЕО компанії ІТ Люкс з Калуша розповів про досвід партнерства з ЕМСІМЕД

Старт співробітництва компанії ЕМСІМЕД - провідного виробника медичних інформаційних систем в Україні - і компанії "ІТ Люкс" - 2016 рік. Історія партнерства розпочалася із запиту на інформатизацію Центральної районної лікарні в місті Долина Івано-Франківської області.
20 February 2020

RSS підписка:

RSS