Схеми оплати

Наша компанія дуже уважно ставиться до ресурсів та можливостей наших замовників, тому ми пропонуємо гнучкі схеми оплати за ліцензії на медичну інформаційну систему "ЕМСІМЕД" і набір супутніх послуг впровадження у нас немає.

У переважній більшості випадків наших Замовників задовольняє такий варіант:
  1. 100% передоплата за ліцензії (це пов'язано з необхідністю виготовлення індивідуального ключа захисту, без якого неможливо почати процес впровадження і використання системи)
  2. 50% передоплати за послуги з впровадження, налаштування і навчання
  3. 50% вартості послуг після здачі всіх робіт

При великій кількості ліцензій оплата можлива на умовах безкоштовної розстрочки на термін до 6-ти місяців, або кредитування при тривалості оплати більше 6-ти місяців. Сума, при якій можливі розстрочка або кредитування, порядок платежів, відсоток по кредиту визначаються спільно з Замовником шляхом переговорів, під час яких Замовники зазвичай розповідають про свої причини, за якими їм необхідні розстрочка або кредит, наводять факти, які доводять платоспроможність в майбутніх періодах. Необхідною умовою будь-яких відстрочок є постійний віддалений адміністративний доступ нашого відповідального співробітника до медичної інформаційної системи "ЕМСІМЕД", встановленої у Замовника.
Оплата за послуги впровадження також може бути рознесена в часі на кілька платежів. Такий підхід ми практикуємо на великі суми за послуги, при наявності чітко виділених етапів, за якими відбувається впровадження або в разі, коли ми автоматизуємо дуже великі медичні установи, з великою кількістю різних функціональних відділень та робочих місць. Авансовий платіж за послуги не може бути менше ніж 25% від загальної вартості послуг. Розмір і терміни проміжних платежів зазвичай прив'язуються до закінчення значущих етапів впровадження. Кінцевий платіж в розмірі не менше ніж 15% від вартості послуг завжди проводиться після закінчення всіх робіт, після підписання фінального акту прийому-передачі.

Пакети супроводу ми пропонуємо на основі річного циклу. Ми укладаємо сервісний контракт на рік з щомісячною оплатою рівними частками. У контрактах передбачені бонуси за своєчасну оплату. Щомісяця супроводу протягом сервісного року закриваємо актами робіт. Помісячна оплата дозволяє нашим Замовникам швидко і безболісно міняти пакети супроводу в разі потреби. Змінений пакет починає діяти з нового календарного місяця.
Гнучкий підхід до формування цінової політики та умов оплати дозволяє нашим Замовникам вигідно інвестувати в свій розвиток і отримувати різні дивіденди від використання медичної інформаційної системи "ЕМСІМЕД" ще до остаточних розрахунків з нами, завдяки чому наші Замовники вважають наші умови, якість продукту і рівень сервісу адекватними і відповідними нашим цінами. Ми працюємо за принципом WIN-WIN, при якому виграє і Замовник і ми.