Конкурентноспроможність МІС Emcimed, або чому треба обирати саме наш продукт?

5 сервісів для електронного запису до лікаря - mcimed Читайте наш огляд про 5 українських сервісів, що надають послуги з онлайн запису до лікаря.

5 сервісів для електронного запису до лікаря

На українському ринку виробників медичних інформаційних систем представлена велика кількість продуктів (наприклад Emcimed, Helsi Me, Doctor Eleks, Iclinic, Medair) і часто, коли замовник стає перед вибором - йому треба провести довготривалі дослідження аби обрати потрібну йому МІС.

Emcimed - є лідером впровадження медичних інформаційних систем та якість системи підтверджена величезною кількість замовників.

Ми можемо забезпечити інформатизацію медичного закладу на всіх рівнях його роботи, від діяльності нижчого медперсоналу до проведення наукових досліджень. Завдяки нашій команді розробників, ми маємо змогу швидко реагувати на запити замовників та індивідуально підлаштовувати систему під потреби того чи іншого медичного закладу.

Також, ми приділяємо велику кількість уваги для навчання працівників медзакладів, адже, чим швидше вони навчаться користуватися нашою медичною інформаційною системою - тим продуктивнішою буде робота лікарні, поліклініки, інституту, тощо.
Для того, щоб дізнатися про Emcimed детальніше - ви можете безкоштовно замовити презентацію на нашому сайті.
Обирайте нас та користуйтеся із задоволенням!