Додаткові сервіси

Модуль «Дизайнер запитів»
Модуль «Дизайнер запросов» МІС «ЕМСІМЕД» поставляється з безліччю вбудованих функцій, які збирають і обробляють різні дані про роботу медзакладу. Ці дані потім можна отримати у вигляді звітів і статистики. Однак якщо пропонованих звітів недостатньо і необхідно зробити нестандартний запит до бази даних, таке завдання можна вирішити за допомогою модуля «Дизайнер запитів».

Витягти з бази даних можна будь-яку інформацію, яка раніше була туди поміщена. Робиться це за допомогою SQL-запитів. Мова SQL досить складна і вимагає втручання компетентного фахівця. Якщо зібрані дані необхідно подати в читабельному вигляді, наприклад, звіті, знадобиться модуль «Дизайнер звітів».
Модуль «Дизайнер звітів»

Модуль «Дизайнер отчетов» Дизайнер звітів дозволяє складати нестандартні звіти для потреб співробітників або керівництва. Підключивши до звіту створені за допомогою попереднього модуля запити, достатньо лише розставити в правильному порядку форми і текстові написи, і звіт буде готовий.

Звіти можуть бути як статичними, так і динамічними, тобто пропонувати деяку взаємодію: мати розкривні списки, меню, кнопки і так далі.

Модуль буде особливо корисним, якщо спеціалізовані лікарі захочуть спростити собі роботу. Наприклад, окуліст може створити форму для пацієнта, в якій буде зручно вказувати параметри кришталика або інші характеристики очей, в той час як кардіолог забажає вказати у висновку параметри стану серця.
Створені звіти можна роздруковувати.


Модуль «Мова інтерфейсу»

Модуль «Язык интерфейса»


Якщо в роботі закладу використовуються дві мови, цей модуль дозволить співробітникам швидко переключати інтерфейси системи на потрібну мову. Інтерфейсно він представляє собою кнопку на функціональній панелі вікна програми.Модуль «СМС шлюз»

Модуль «СМС шлюз»
Додаткова установка СМС-шлюзу дозволяє системі відправляти СМС-повідомлення користувачам (як правило, лікарям) на мобільний телефон.

Для роботи модуля до робочої станції адміністратора або іншого співробітника ЛПЗ через COM-порт підключається по протоколу DUN-телефон. Адміністратор по мірі необхідності формує за допомогою модуля список розсилки, текст повідомлення, а потім задає час і дату розсилки. Після цього в задані дату і час згідно зі списком модуль розсилає повідомлення.


Модуль «Друк документів із черги»
Модуль «Печать документов из очереди»Якщо в організації є необхідність контролювати пріоритет друку документів на принтері, додатково встановлюється цей модуль.Модуль «Біометричний контроль»
Модуль «Биометрический контроль»
Даний модуль забезпечує автоматичний контроль обліку робочого часу співробітників клініки (час входу і виходу з медичної установи). До складу входить інтерфейс, за допомогою якого співробітник клініки може використовувати цю функціональність для аутентифікації (входу) на робочому місці.
Для використання модуля в установі повинна бути організована окрема робоча станція з ліцензією, яка буде працювати постійно – сервіс розрахований на постійну роботу без перезавантажень. Також знадобиться сканер відбитків Microsoft Fingerprint Reader і необхідне для його роботи платне ПЗ.
Модуль «Нумератори»
Модуль «Нумераторы»
Цей модуль представляє собою редагований список шаблонів і правил, за допомогою яких нумеруються всі медичні документи, що проходять через систему «ЕМСІМЕД».

За допомогою вбудованого списку параметрів створити свій нумератор дуже просто. Крім цього, можна відредагувати або зовсім видалити існуючі нумератори.