Новости

Будь в курсе последних событий о продукте, сервисах, компании и в индустрии. Подпишись на рассылку и делись новостями с коллегами!

Новий функціонал у додатку ЕМСІМЕД.eHealth

Розширили можливості нашого окремого веб-додатку для взаємодії з електронною системою охорони здоров’я. Що саме змінили та які функції додали - далі у матеріалі.
23 April 2020

Кейс: автоматизація роботи лабораторії у Центральній районній лікарні міста Бахмут

Розповідаємо, як медзакладу вдалося вдосконалити ефективність лабораторії завдяки зміні робочого процесу та автоматизованій реєстрації зразків і результатів аналізів у системі ЕМСІМЕД.
10 April 2020

Що треба знати про COVID-19: інформація для пацієнтів та лікарів

Сьогодні, в умовах пандемії вірусу COVID-19, час та перевірена інформація - ключові ресурси медиків. Щодня лікарі та медсестри ведуть боротьбу з ворогом, з яким світова медична спільнота раніше ніколи не мала справи.
30 March 2020

Вебінар: Інформаційні технології як інструмент реформ на прикладі ЕМСІМЕД - приєднуйтесь

Як підготувати медустанову до другого етапу медичної реформи? Як провідним приватним клінікам вдалося інформатизувати установу, з якими складнощами вони стикалися і що отримали в результаті? Що таке EMCImed + і як з нею працювати? Відповіді на ці та інші питання зможете отримати під час нашого вебінару.
19 March 2020

Бережіть себе, користуйтеся сервісом Мій МедКабінет для дистанційного запису до лікаря

COVID-19 змусив багато країн, у тому числі Україну, ввести тотальний карантин. Це означає, що протягом найближчих трьох тижнів працювати будуть тільки медичні установи, аптеки і продуктові магазини. Рух громадського транспорту і роботу інших закладів - обмежено.
18 March 2020

Ведення медзаписів в електронній системі охорони здоров'я стане обов'язковим з 1 квітня 2020 року

ЕМСІМЕД нагадує, що з 1 квітня 2020 року ведення електронних медичних записів в системі eHealth буде обов'язковим для всіх медустанов, які уклали договори з НСЗУ. Користувачів системи ЕМСІМЕД закликаємо пройти навчання на порталі EMCI
18 March 2020

RSS подписка:

RSS