Модуль «Управління організацією»

Модуль «Управління організацією»


Модуль призначений для управління організацією та забезпечує формування організаційної структури закладу у формі ієрархічного дерева.ух медикаментів (створення довільної кількості складів для аптеки, відділень, кабінетів і окремих лікарів; облік товарів за партіями і за найменуваннями; повний цикл руху медикаментів і видаткових матеріалів: заявки від відділень, замовлення постачальникам, приходи, переміщення, списання, інвентаризація; персоніфікований облік лікарських засобів, робота зі сканером штрих-коду й принтером етикеток, формування необхідних документів для бухгалтерського обліку й статистичної звітності).
  • Опис ліжкового фонду в розрізі відділень, палат різних категорій і розташування ліжок (облік ліжок у відділеннях, планування госпіталізації, розміщення пацієнтів із урахуванням їх особливостей, одержання оперативної інформації по зайнятості ліжкового фонду й руху пацієнтів).
  • Забезпечення ведення всіх довідників і класифікаторів, необхідних для роботи, а також параметрів налаштування, необхідних для адаптації МІС до умов роботи в установі замовника. До параметрів налаштування належать, зокрема, налаштування АРМів користувачів МІС.
  • Ведення даних огляду пацієнтів вузькими спеціалістами різного профілю (стоматолог, офтальмолог, кардіолог та ін.) із можливістю обліку використовуваних для лікування видаткових матеріалів.