Управління ЛПЗ: задачі, рішення, результати

Для ефективного управління ЛПЗ керівнику необхідно добре розуміти структуру установи, володіти актуальною інформацією про процеси всередині організації й мати перевірені процедури прийняття рішень.

Основною метою медичної інформаційної системи є систематичне отримання і впорядкування інформації по всіх аспектах діяльності медустанови

Завдяки швидкому і зручному доступу до даних керівник здатний приймати більш ефективні рішення і розвивати діяльність установи в правильному напрямку.

Обсяги одержуваної і оброблюваної інформації з кожним роком зростають, і старе апаратне та програмне забезпечення (а часто його повна відсутність) тільки погіршують ситуацію. Водночас технології не стоять на місці й розробники роблять все можливе, щоб сучасні медичні системи на кшталт «ЕМСІМЕД» задовольняли абсолютно всі можливі потреби керівників і медперсоналу ЛПЗ і навіть перевершували їх очікування.

Зрозуміло, що автоматизація документообігу має лише переваги, оскільки співробітники зможуть миттєво отримувати доступ до необхідної інформації зі своїх робочих місць, а також заощадять безліч часу на складання різних звітів і журналів, більшість із яких можуть бути заповнені напівавтоматично.

Однак це не єдина перевага МІС «ЕМСІМЕД» в розрізі управління ЛПЗ


Зі зручною базою даних пацієнтів, що містить інформацію про діагнози, результати досліджень та аналізів, прописані медикаменти і виконані процедури, набагато простіше оцінювати ефективність різних методів лікування і робити відповідні висновки. Чи варто говорити, що точність поставлених діагнозів зросте від цього в рази.

Крім цього, спрощуючи доступ до даних, система також спрощує аналіз вартості діагностичних і лікувальних заходів, що часто приводить до істотної економії коштів або зниження цін на певні послуги. А це вже є повноцінна конкурентна перевага на ринку.

Автоматизація роботи співробітників реєстратури істотно підвищує якість обслуговування пацієнтів. Так, кожен візит пацієнта займатиме менше часу, а результати досліджень будуть зберігатися в доступній всьому необхідному персоналу електронній медичній карті.

Нарешті, спрощується робота керівника установи з контрагентами організації. Маючи можливість набагато оперативніше збирати і обробляти статистичну та аналітичну інформацію про роботу з партнерами, установа зможе користуватися великою кількістю послуг і вчасно забезпечувати себе усіма необхідними засобами для ефективного функціонування.

Таким чином, в результаті впровадження МІС «ЕМСІМЕД» керівник ЛПЗ отримає такі переваги:

  1. Більш продуктивне завантаження лікувального обладнання і підвищена ефективність медперсоналу приведе до збільшення рентабельності послуг, що надаються установою.
  2. Автоматизація процесів управління взаємовідносинами з партнерами відкриє нові можливості для подальшого розвитку закладу.
  3. Електронні центри розрахунків та автоматизація обліку послуг зменшать відсоток фінансових помилок.
  4. Швидкий доступ до систематично впорядкованої інформації про пацієнтів дозволить лікарям більш точно ставити діагнози та ефективніше лікувати.
  5. Автоматизація звітності, збору статистики і ведення журналів підвищить оперативність прийняття та якість управлінських рішень.