Список впроваджень

лініка «Борис»

Впровадження Медичної Інформаційної Системи «ЕМСІМЕД» розпочато наприкінці 2006 року. Основною метою впровадження в клініці на правому березі Києва було максимально ефективне використання доступних ресурсів (кабінетів і обладнання). Завдяки впровадженню модуля управління ресурсами була збільшена ефективність їх використання майже в три рази. На початку 2007 року була відкрита клініка на лівому березі. Об'єднання двох клінік, забезпечення обміну даними та поширення системи на все медичне об'єднання, стало можливим завдяки організаційним здібностям президента клініки Радуцького Михайла Борисовича. Повнофункціонального впровадження, у зв'язку з великим обсягом робіт з впровадження та навчання користувачів, вдалося досягти тільки в кінці 2007 року. На даному етапі в клініці працює МІС, яка забезпечує одночасну роботу більше 300 користувачів в 18 відділеннях в режимі реального часу за схемою 7х24х365 у складі - реєстратури, call-центру, невідкладної допомоги, радіології, лабораторії, поліклініки, стаціонару, реанімації, системи постачання медикаментів , системи розрахунків з пацієнтами та страховими компаніями. База даних налічує близько 350 000 електронних медичних карток.

офіційний сайт: http://boris.kiev.ua


Інститут репродуктивної медицини

Інститут репродуктивної медицини (ІРМ) - це міжнародний медичний центр, що має вищу категорію акредитації Міністерства охорони здоров'я України, оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволяє досягати високих результатів у галузі репродуктивної медицини:
- Новітні ультразвукові апарати з кольоровою допплерографією - Nemio 30 (Toshiba, Japan) і Hawks 2102 (BK Medical, Denmark), які дають можливість детальної діагностики.
- Ембріологічного лабораторія, оснащена обладнанням таких відомих компаній як К-System (Данія), Cryologic (Австралія), Vitrolife (Швеція) та ін
Інститут репродуктивної медицини має свою сертифіковану аптеку, в якій є всі медикаменти для лікування безпліддя та медикаментозного супроводу лікувальних програм. Довгострокове співробітництво з такими фармацевтичними лідерами як Ferring (Німеччина), Serono (Швейцарія), Pfizer (США), Beaufour Ipsen (Франція) дозволяє реалізовувати препарати за прийнятними цінами.
Фахівці Інституту Репродуктивної Медицини регулярно проходять стажування в кращих центрах світу. Інститут репродуктивної медицини тісно співпрацює з Київським обласним центром охорони здоров'я матері і дитини, кафедрою акушерства, гінекології та перинатології Київської медичної академії післядипломної освіти.
Впровадження Медичної Інформаційної Системи «ЕМСІМЕД» почалося в лютому 2010 року. Спеціально для інституту були розроблені спеціальні форми і протоколи для репродуктології. На даний момент, інститут успішно працює з усіма модулями МІС «ЕМСІМЕД».

офіційний сайт: http://irm-ivf.com


Інститут клітинної терапії, м. Київ

«Інститут клітинної терапії» починав свою діяльність як перший криобанк стовбурових клітин пуповинної крові в Україні. Свій шлях Інститут починав з наукової діяльності. На сьогоднішній день «Інститут клітинної терапії» - науково-дослідне, спеціалізоване, лікувально-діагностичний заклад, на базі якого відкрита клініка. В Інституті здійснено впровадження медичної інформаційної системи «ЕМСІМЕД», з метою створення єдиної бази даних, можливості отримання статистичної та фінансової інформації різного рівня складності, автоматизації роботи лабораторного підрозділу, автоматизована робота реєстратури, і найближчим часом, починаються роботи з впровадження модулів «Амбулаторія» і «Лабораторія».

офіційний сайт: http://www.stemcellclinic.com


Клініка сучасної неврології «АКСІМЕД», м. Київ

У грудні 2008 р. було розпочато роботу з впровадження системи «ЕМСІМЕД» в клініці «AKCIMED» (м. Київ).
«AKCIMED» - клініка сучасної неврологічної допомоги, діяльність якої базується на використанні класичних принципів лікування за допомогою новітніх технологій реабілітації хворих з функціональними порушеннями центральної та периферичної нервової системи. Тісна співпраця клініки «AKCIMED» з кафедрами неврології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика дозволяє залучати провідних фахівців до участі в консультативно-лікувальному процесі та впроваджувати в практику ефективні методи діагностики та лікування хворих.
На даний момент в клініці успішно працюють всі, крім лабораторного, модулі МІС «ЕМСІМЕД» від реєстратури до звітів і статистики.

офіційний сайт: http://www.aksimed.com.ua


Державний клінічний науково-практичний центр телемедицини МОЗ України

Впровадження медичної інформаційно-аналітичної системи в Центрі вирішувалося в наступні етапи:
 • впровадження базової частини спеціалізованого програмного забезпечення для організації реєстрації документів (подій), ведення бази електронних медичних карток та довідкової інформації;
 • розробка єдиних стандартів електронної медичної картки пацієнта, структури даних і форм статистичної звітності, взаємодії з іншими лікувальними установами, державними та науковими установами, розробка модуля реєстрації пацієнтів, записів на прийом, розкладу, планування довгострокових подій та інше;
 • впровадження автоматизованого робочого місця лікаря з ухилом у бік наукової діяльності з метою забезпечення найбільш ефективної роботи з електронною історією хвороби пацієнта; внесення нових і перегляд існуючих записів історії хвороби; формування виписок і епікризів, створення напрямків, запис на прийоми в фахівців, тощо;
 • розробка, за допомогою стандартних інструментів, системи і впровадження спеціальних протоколів ендоваскулярної хірургії;
розробка методології та моделі включення медичного інформаційного простору в національну грід-інфраструктуру;
 • впровадження PACS;
 • навчання персоналу.

офіційний сайт: http://esemi.org


«Інститут високих технологій - Україна»

Імунологічна клініка ІВТ володіє унікальною технологією лазерної терапії, яка успішно застосовується в лікуванні захворювань, що викликаються порушенням функцій імунної системи в цілому або її окремих компонентів. Ця технологія є авторською розробкою групи біофізиків на чолі з кандидатом фізико-математичних наук Валерієм Канівським - керівником Інституту Високих Технологій, на базі якого в 2010 році була створена наша клініка. Лікувальна користь нашого лазера полягає в корекції місцевого і загального імунітету людини шляхом впливу світлом на ослаблені і уражені ділянки його організму. Залежно від терапевтичної завдання лазерний вплив здатне мобілізувати або блокувати імунні відповіді організму в його боротьбі з пухлинами, вірусами, запаленнями і іншим патологічними факторами. Технологічне ноу-хау нашої лазеротерапії - унікальна довжина хвилі лазерного випромінювання, що дозволяє нам вибірково впливати на біохімічні процеси в організмі людини на самих глибинних рівнях (клітинні структури, субмолекулярние комплекси, ферменти, гуморальні регулятори). Завдяки Медичної Інформаційній Системі «ЕМСІМЕД» в клініці з 2010 року автоматизовані такі процеси як: Реєстрація пацієнта, консультація лікаря, облік послуг, складський облік.

офіційний сайт: http://ivt-clinic.com.ua

Центр хірургії ока професора Загурського м. Луцьк

Центр мікрохірургії ока професора Загурського в м. Луцьк є одним з Міжнародної мережі Центрів хірургії ока професора Загурського, що виникли 10 років тому для задоволення потреб у відновленні і підтримці зору пацієнтів. Діяльність центрів базується на багаторічному досвіді практичної та наукової роботи провідних лікарів-офтальмологів і тісній співпраці з досвідченими консультантами країни та світу.
У Центрі можна пройти повне діагностичне обстеження органів зору на найсучаснішому обладнанні провідних світових виробників офтальмологічного обладнання. Також тут здійснюється оперативне лікування катаракти методом факоемульсифікації, оперативне лікування глаукоми (операції одного дня) і лазерні операції на задньому відрізку ока.
З 2009 року клініка управляє потоками пацієнтів за допомогою Медичної Інформаційної Системи «ЕМСІМЕД».

офіційний сайт: http://zagorski.com.ua


Офтальмологічна клініка «ВІЗЕКС», м. Львів

Спеціалізована офтальмологічна клініка "ВІЗЕКС" на вул. Науковій, 96Б, м. Львів - це профільна клініка, яка володіє унікальним комплексом сучасного діагностичного та лікувального обладнання, яке дозволяє швидко і якісно обстежувати пацієнтів і здійснювати найскладніші мікрохірургічні втручання. Сьогодні клініка «ВІЗЕКС» із задоволенням відкриває двері львів'янам та гостям міста.
З 2009 року клініка здійснює обслуговування клієнтів за допомогою Медичної Інформаційної системи «ЕМСІМЕД».

офіційний сайт: http://www.vizex.com.ua


Медичний центр діагностики, м. Київ

Мережа діагностичних центрів MediVIP спеціалізується на магнітно-резонансної та комп'ютерної діагностики та оснащена ексклюзивним діагностичним обладнанням світових лідерів.
Впровадження системи проводилися в наступних філіях:
- ПП «Медивіп» м.Київ
- ПП «Медивіп» м. Біла Церква
- ТОВ «Високі медичні технології« МРТ »м. Мукачево
- ПП «Медивіп» м. Бровари
Завдяки медичній інформаційній системі «ЕМСІМЕД», лікарі та фахівці центрів в режимі реального часу консультуються один з одним, і з провідними фахівцями клінік світу, так само мають можливість обмінюватися відео зображенням і сканованими знімками обстежень. Лікарі та фахівці центрів отримали можливість формувати протоколи обстежень і записувати на диск результати обстежень для пацієнтів.

офіційний сайт: http://www.medivip.ua


Онкологічна клініка «Інновація»


Медична інформаційна система «ЕМСІМЕД» впроваджена в Медичній Клініці «ІННОВАЦІЯ".
Клініка «ІННОВАЦІЯ» спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні доброякісних і злоякісних захворювань молочної залози. Клініка здійснює хірургічне лікування, в тому числі і реконструктивну хірургію, а також хіміотерапію та променеву терапію всіх видів пухлин. Унікальне діагностичне та лабораторне обладнання допомагає виявляти патології на ранніх стадіях і уникнути помилок в діагностиці.
У клініці працюють провідні українські фахівці в області діагностики і лікування онкозахворювань. Очолює «інновація» один з кращих в Україні фахівців з мамології та кріохірургії, який присвятив цьому 20 років свого життя.

офіційний сайт: http://www.innovacia.com.ua


Клініка академіка Земського, м. Київ

Клініка академіка Земського надає найширший спектр діагностичних заходів, що забезпечується тісною співпрацею не тільки кращими комерційними лабораторіями Києва, а й з науково-дослідними інститутами академії медичних наук України, а також з університетськими клініками Німеччини. Клініка сьогодні - це успішний синтез кращих традицій вітчизняної практичної медицини і новітніх досягнень світової науки, спрямований на максимальне поліпшення якості життя пацієнта. Втілення професійних поглядів і принципів видатного лікаря і вченого Володимира Земскова, які лягли в основу тактики лікування багатьох захворювань і були прийняті як постулати в країнах колишнього СРСР і Європи.
Для клініки були розроблені всі необхідні унікальні медичні форми для лікарів, а також лабораторні форми. Запущена реєстратура, ведеться облік послуг і складський облік.

офіційний сайт: http://zemskov.com.ua


Амбулаторний лікувально-діагностичний комплекс «Медгарант», м. Донецьк

«Медгарант» - це активно-розвивається клініка, спеціалізується на МРТ діагностиці, на сучасній фізіотерапії та реабілітації захворювань опорно-рухового апарату, внутрішніх органів, ендокринної імунної систем, остеохондрозу.
Впровадження медичної інформаційної системи «ЕМСІМЕД» задіяно на всіх етапах обслуговування клієнтів від реєстратури до розрахунку за надану медичну допомогу.

офіційний сайт: http://www.medgarantclinic.dn.ua


Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України

Впровадження медичної інформаційно-аналітичної системи в Центрі вирішувалося в наступні етапи:
 • впровадження базової частини спеціалізованого програмного забезпечення для організації реєстрації документів (подій), ведення бази електронних медичних карток та довідкової інформації;
  розробка єдиних стандартів електронної медичної картки пацієнта, структури даних і форм статистичної звітності, взаємодії з іншими лікувальними установами, державними та науковими установами, розробка модуля реєстрації пацієнтів, записів на прийом, розкладу, планування довгострокових подій та інше;
 • впровадження автоматизованого робочого місця лікаря з ухилом у бік наукової діяльності з метою забезпечення найбільш ефективної роботи з електронною історією хвороби пацієнта; внесення нових і перегляд існуючих записів історії хвороби; формування виписок і епікризів, створення напрямків, запис на прийоми в фахівців, тощо;
 • розробка, за допомогою стандартних інструментів, системи і впровадження спеціальних протоколів ендоваскулярної хірургії;
 • розробка методології та моделі включення медичного інформаційного простору в національну грід-інфраструктуру;
 • впровадження PACS;
навчання персоналу.

офіційний сайт: http://www.cardiaccenter.org.ua«Доктор Філін» Центр комп'ютерної томографії, м. Київ

Діагностичний центр "ДОКТОР ФІЛІН" спеціалізується на комп'ютерній і ультразвукової діагностики.
Впровадження медичної інформаційної системи «ЕМСІМЕД» складалося з декількох етапів, завдяки яким були підключені в єдину систему робочі місця лікарів, були розроблені індивідуальні форми документів, необхідних для роботи лікарів клініки, сформовані і наповнені необхідною інформацією робочі довідники, а також була впроваджена PACS система.

офіційний сайт: http://doctorfilin.ua


Центр ядерної медициниУ центрі встановлено 30 робочих місць і навчено роботі в системі 45 медичних фахівців.
До системи підключено сучасне діагностичне обладнання, що дозволяє отримувати по протоколу Dicom знімки з апаратів.

В результаті впровадження МІС «ЕМСІМЕД» фахівці центру отримали можливість:
- Записувати на прийом і реєструвати пацієнта - це дозволяє контролювати потік пацієнтів;
- Лікар, працюючи в системі, завжди має актуальну інформацію про записаних до нього пацієнтах;
- В єдиній базі даних, легко виробляється швидкий пошук необхідного пацієнта або його обстеження;
- Існує можливість працювати з зображеннями за допомогою редактора, який дозволяє повноцінно вивчити знімки, а також зберігати їх у протоколах обстеження;
- Існує можливість вивести на друк результати дослідження або записати на диск;
- Доктор за допомогою функції «Шаблони» легко і швидко створює протоколи обстеження;
- Формування різних статистичних звітів.


Американський медичний центр (American Medical Centers), м. Київ

Центр надає послуги для іноземних та українських громадян в області сімейної медицини, гінекології, педіатрії, психотерапії та інших напрямках медицини.
Діагностика, лікування, призначення медикаментів в AMC проводиться згідно з американськими протоколами і відповідно до сучасних стандартів західної медицини. В Американському медичному центрі в Києві працюють як західні, так і українські доктора, які мають американську сертифікацію, досвід роботи закордоном і міжнародний рівень освіти.
American Medical Centers забезпечує невідкладну та швидку допомогу, а також проводить координацію медичний евакуації в клініки закордоном. Однією з важливих особливостей медичної клініки є можливість безпосереднього взаєморозрахунку з міжнародними страховими компаніями.

офіційний сайт: http://amcenters.com


Національний інститут раку (Онкоурологія) м. Київ

Інститут є єдиною головною установою в країні, яка вирішує проблеми онкології. Він розробляє і виконує проекти державних і національних програм, нормативних документів з онкології; проводить наукові дослідження в області діагностики, профілактики та лікування онкологічних захворювань, бере участь у розробці нових препаратів, медичної техніки, апаратури, інструментів та виробів медичного призначення.
В Інституті функціонує клініка, ліжковий фонд якої налічує 560 ліжок, в тому числі: онкологічні для дорослих - 464; онкологічні для дітей - 40; радіологічні - 56, відділення реанімації та інтенсивної терапії - 24 ліжка; консультативна поліклініка на 400 відвідувань в зміну. У штаті інституту 1063 співробітники, в тому числі 119 наукових та 168 лікарів. В Інституті працюють 13 заслужених лікарів України, заслужений працівник охорони здоров'я України, член - кореспондент НАН і АМН України, 27 докторів і 78 кандидатів наук.
В Інституті створено наукові школи, які визначають пріоритети в провідних галузях онкології, а саме: клінічної онкології, клінічної радіології, експериментальної онкології та імунології, хірургічної гематології, експериментальної фармакології, клінічної хіміотерапії та кріохірургії.
У клініці Інституту щороку отримують медичну допомогу понад 11 тисяч осіб, у відділенні дитячої онкології - понад 600 дітей. Кількість операцій в останні 5 років досягає 4500 щорічно. Переважно це хірургічні втручання на органах травлення та черевної порожнини (21,2%), жіночих статевих органах (14,7%), молочній залозі (16,3%).
Кількість відвідувань консультативної поліклініки щороку досягає 150 тисяч.
За допомогою МІС «ЕМСІМЕД» у відділенні онкоурології ведеться облік пацієнтів, зберігаються історії хвороб, знімки, виписки та інша дуже важлива інформація, яка спрощує підбір програми лікування пацієнта, за рахунок збереженої, накопичуваної і зручною у вивченні фахівцями відділення, інформації.

офіційний сайт: http://www.unci.org.ua


«Мед-Альянс» Центр жіночого здоров'я «Діва Мед»

Діагностичний центр, що надає консультаційні послуги, а також здійснює амбулаторне лікування в напрямках: акушерство і гінекологія, кардіологія, неврологія, терапія, ендокринологія, Сімейна медицина, онко - маммология, а також ультрозвуковая і загальна діагностика та лабораторні дослідження.
Медична інформаційна система «ЕМСІМЕД» приєдналася до лікувально-діагностичного процесу центру в 2010 році і успішно здійснює покладені на її функції з реєстрації та прийому пацієнтів і обліку послуг.

офіційний сайт: http://divamed.com.ua


Медичний центр «Панацея»

Медичний центр «Панацея» це клініка сучасної медицини, орієнтована на надання багатопрофільної кваліфікованої медичної допомоги кожному, хто звернеться пацієнтові. Медичний центр надає повний спектр медичних послуг в умовах поліклінічного комплексу і денного стаціонару. Клініка надає кваліфіковану медичну допомогу від провідних спеціалістів в таких областях медицини як: УЗД-діагностика, кардіологія, гастроентерологія, гематологія, неврологія, пульмонологія, ендокринологія, терапія, акушерство - гінекологія, урологія, дерматовенерологія, косметологія, мануальна терапія, пламофорез.
Знайомство з медичною інформаційною системою «ЕМСІМЕД» почалося в грудні 2011р. У Медичному центрі «Панацея» були автоматизовані робота реєстратури та каси. Працівники центру виконують запис пацієнтів на прийоми і ведуть фінансовий облік в системі, а також мають можливість формування статистичних звітів та маркетингової аналітики.

офіційний сайт: http://panacea.in.ua


Центр «Клініка лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД» Української дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ»

Центр «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД» створено на виконання Указу Президента України від 30.11.2005 року в структурі Української дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».
Завданням Центру є надання безкоштовної високоспеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню України, ураженому ВІЛ/СНІДом, консультативної та організаційно-методичної допомоги медичному персоналу регіональних лікувально-профілактичних закладів, профілактика вертикальної трансмісії, реабілітації хворих дітей тощо.
Центр розпочав свою діяльність уже в 2007 році (протягом 2007 року до Центру звернулося понад 185 дітей, стаціонарне лікування отримали понад 40 дітей). На сьогоднішній день функціонують амбулаторний та стаціонарний підрозділи.
Для діагностики та комплексного лікування використовуються потужна інфраструктура УДСЛ «Охматдит» (35 відділень) та лабораторна база Українського Центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Центр активно співпрацює з міжнародними медичними та громадськими організаціями і фондами.
Медична інформаційна система «ЕМСІМЕД» розпочала свою роботу на початку 2013 року. Система покликана заощадити час фахівців на ведення документації за рахунок автоматизації цих процесів, спростити облік і планування витрати медикаментів. «ЕМСІМЕД» допомагає формувати звіти та аналізувати стан пацієнтів у різні періоди.

офіційний сайт: http://ohmatdyt.kiev.ua


Лікувально-діагностичний центр «Адоніс Плюс», м. Київ

Лікувально-діагностичний медичний центр, в якому надаються послуги комплексного обстеження, консультації лікарів різних спеціалізацій. На даний момент персонал клініки управляє потоками пацієнтів. записує на прийом, веде всю необхідну документацію та зберігає інформацію про своїх пацієнтів за допомогою медичної інформаційної системи «ЕМСІМЕД». Також, за допомогою МІС ведеться облік послуг, витрата медикаментів і все необхідна звітність.

офіційний сайт: http://adonis-o.com.ua


Британський офтальмологічний центр м. Київ
Британский офтальмологический центр – крупнейшая офтальмологическая клиника в Украине. В данной клинике диагностируют все глазные заболевания и проводят микрохирургическое лечение самыми современными методами.С первого дня работы их задача – предоставлять пациентам только самое лучшее из того, чем на данный момент располагает современная офтальмология. У них трудятся одни из лучших специалистов офтальмологической сферы, это подтверждают десятки написанных научных работ и десятки тысяч проведенных операций! Высокая квалификация специалистов достигается только путем их ежедневной работы и обучения
Вся техника и материалы, используемые специалистами Британского офтальмологического центра, имеют европейские сертификаты и прошли необходимую регистрацию в Министерстве здравоохранения Украины. Уровень оснащенности медицинского центра является ориентиром для ведущих европейских глазных центров.
Благодаря медицинской информационной системе «ЭМСИМЕД», которая была внедрена в 2015, были автоматизированы такие рабочие процессы персонала центра как: Регистрация пациента, консультация врача, учет услуг, складской учет.

офіційний сайт: http://eyes.ua


Євроклініка м. Київ

Медичний центр Євроклініка надає кваліфіковану медичну допомогу на європейському рівні. Даний центр є багатопрофільною клінікою, в якій застосовуються сучасні діагностичні технології та методи лікування.
Провідні фахівці медичного центру - професіонали, які мають багаторічний досвід роботи в провідних медичних учрежденіях.Ето лікарі вищої та першої категорій, кандидати і доктора медичних наук.

Основними напрямками клініки є, УЗД-діагностика, кардіологія, педіатрія, дитяча ортопедія і дитяча неврологія.

З недавнього часу сучасний медичний центр може управляти якісним обслуговуванням пацієнтів за допомогою Медичної Інформаційної Системи «ЕМСІМЕД».

офіційний сайт: http://evroklinika.com


14 August 2013

RSS підписка:

RSS