Про компанію

ТОВ« АЛТ Україна Лтд. »www. alt.ua Компанія "АЛТ Україна Лтд" "- одна з найбільш динамічних і надійних компаній на українському ринку. Пріорітетним напрямком компанії є розвиток та впровадження програмно-інформаційних рішень в системі Охорони Здоров'я.

Серед напрямків діяльності компанії особливо виділяються два основних:

  • комплексне оснащення лабораторій будь-якого типу складним спеціалізованим і загальнолабораторним обладнанням, лабораторними меблями, посудом, аксесуарами та видатковими матеріалами. Наша компанія здійснює методичну і сервісну (гарантійне та післягарантійне) підтримку всього обладнання, навчання персоналу лабораторії, як на базі замовника, так і в нашому тренінговому центрі; проектування та проведення будівельних робіт, допомога в отриманні всіх необхідних дозвільних документів та державної акредитації лабораторії.

  • повна автоматизація медичних та лабораторних установ за допомогою сучасних інформаційних систем власної розробки. Спеціалізований підрозділ компанії ЛІМІС (лабораторні та медичні інформаційні системи) має величезний досвід роботи з лабораторіями і лікувальними установами. Програмні продукти компанії постійно розвиваються відповідно до вимог наших замовників. Команда ЛІМІС складається з досвідчених технічних і адміністративних менеджерів, впроваджувачів і програмістів і здатна побудувати проект автоматизації для установ будь-якої складності.

Наша компанія плідно співпрацює з різними лабораторіями екологічної та судової, аграрної та харчової, медичної та фармацевтичної, нафтохімічної та газопереробної, добувної та металургійної галузей, а також з різними науково-дослідними інститутами, органами контролю якості та стандартизації, міжнародними організаціями та фондами. Серед партнерів і замовників компанії є ряд найбільших медичних установ країни, як комерційних, так і державних, у тому числі інститутів Академії медичних наук.

У лабораторному бізнесі на базі нашої демонстраційної лабораторії розробляються і апробуються методики досліджень, проводяться різні дослідження в тому числі - фахівцями, запрошеними з різних науково-дослідних установ.

У сфері інформатизації та автоматизації фахівці нашої компанії уважно стежать за всіма трендами в індустрії, потребами та запитами наших замовників, завдяки чому наші програмні продукти є кращими рішеннями на ринку з урахуванням локалізації та застосування в умовах українського ринку і закону.

Безсумнівним конкурентною перевагою нашої команди є розуміння основних проблем, що стоять перед нашими замовниками. Ми застосовуємо максимально ефективний і конструктивний підхід для їх успішного вирішення. Наш успіх досягається завдяки:

  • високому професіоналізму наших співробітників;
  • в лабораторному бізнесі - надійним постачальникам, провідним зарубіжним виробникам лабораторного обладнання і матеріалів, серед яких такі відомі у всьому світі бренди, як Applied Biosystems (part of Life technologies), Thermo Сorporation, Dionex Corporation, Millipore, Oxford Instruments і багато інших ;
  • в бізнесі інформатизації - гнучкою реакцією на мінливі умови і нові потреби наших замовників, які досить швидко відображаються в нових версіях наших продуктів;
  • відточеним методикам і регламентам впровадження, які були розроблені під час роботи з нашими замовниками за кілька плідних років;

Фахівцями нашої компанії реалізований цілий ряд масштабних проектів, які отримали високу оцінку багатьох державних структур і корпоративних клієнтів.

Ми знаємо і розуміємо завдання, які стоять перед нашими замовниками і уважно стежимо за розвитком ринку передових лабораторних, медичних та інформаційних технологій, намагаючись максимально швидко впроваджувати новітні технології в повсякденну лабораторну, медичну та комерційну практику; завжди готові надати максимальне сприяння і підтримку в системному і комплексному вирішенні завдань, що стоять перед нашими партнерами і замовниками.

Компанія "АЛТ Україна Лтд." пропонує нашим замовникам гнучкі схеми постачання та оплати і ми завжди готові обговорювати різні взаємовигідні умови, які зможуть полегшити реалізацію кожного конкретного проекту.

Ми запрошуємо до взаємовигідної співпраці всіх зацікавлених у якнайшвидшому і ефективному розвитку лабораторного ринку, впровадженні передових інформаційних технологій в лабораторну та медичну практику.

Наступний крок

Підключення до додатку
E-Health
Почати завантаження
Спитайте нашого
спеціаліста
044 492-72-70
Ви можете відправити заявку
на проведення презентації
Зробити заявку